You are currently viewing Lietuvoje madas ruošiasi diktuoti naujas prekės ženklas

Lietuvoje madas ruošiasi diktuoti naujas prekės ženklas

Anksčiau siuvinėjusi ant kitų tiekėjų rūbų, Tavoemblema.lt nuo šiol kurs savo rūbus ir siuvinės klientų idėjas ant jų.

“Idėja sukurti savo ilgus bliuzonus atsirado dėl šio stiliaus bliuzonų poreikio. Susisiekėme su keliais tiekėjais, tačiau nepavyko rasti būtent tokių bliuzonų, kokių norėjome. Todėl nusprendėme susikurti savo.”

Komentuoja Tavoemblema.lt įkūrėjas, Mantas Mackevičius

Gamins rūbus tiek vyrams, tiek moterims.

Tavoemblema.lt gamins UNISEX bliuzonus, kurie bus laisvo stiliaus. Bliuzonai turės prailgintas rankoves, todėl didesnio ūgio žmonės su ilgesnėm rankom galės nebesukti sau galvos ar rankovės nebus per trumpos. Taip pat, Tavoembelma.lt galės pasiūlyti bliuzonus-sukneles moterims.

Didelis dėmesys kokybei ir detalėms.

Kokybė ir komfortas yra du labai svarbūs dalykai, į kuriuos atsižvelgia žmonės, prieš pirkdami laisvalaikio rūbą. Tavoemblema.lt gamins bliuzonus iš malonių odai audinių, kurių sudėtyje bus 90% medvilnės. Medžiaga kvėpuojanti, mažai besiglamžanti ir patvari. Gaminiai bus pasiūti itin kruopščiai, su tvirtom siūlėm. Laisvo stiliaus bliuzonas nevaržys judesių ir leis jaustis patogiai, kad ir kur bebūtumėt. Bliuzonus nuspręsta gaminti su didelėm, patogiom kišenėm, kuriose tilps visi svarbiausi daiktai.

ĮSIGYTI GALIMA JAU DABAR!

Bliuzonus galite rasti Tavoemblema.lt elektroninėje parduotuvėje, o jei norite, kad bliuzonas būtų individualiai išsiuvinėtas su jūsų užrašu ar vaizdu, Tavoemblema.lt maloniai laukia jūsų asmeninės žinutės Facebook’e

Parašykite komentarą