5 Siuvinėjimo tendencijos ir modernūs sprendimai

Siuvinėjimas ant rūbų yra kaip niekada populiarus. Įvairius siuvinėjimus galime pamatyti ant bliuzonų, marškinėlių, kepurių, kuprinių ir kitų rūbų. Tai tapo priemone, išreikšti jūsų stilių. Pastebėjome, kad mūsų klientai labai kūrybingi – jie prašo išsiuvinėti ant rūbų dar niekada nematytus dizainus, kurie ne tik labai gražūs, bet net gi ir funkcionalūs. Tad apžvelkime įdomiausius.

Emoji, individualus siuvinėjimas, siuvinėjimas ant bliuzonų.
Kliento individualus užsakymas

Viena iš tendencijų yra siuvinėti emodžius. Jie atrodo šiuolaikiškai, žaismingai. Taip pat, klientai prašo išsiuvinėti jų “Instagram” arba “Snapchat” paskyros vardą. Tokiu būdu rūbas pavirstą ne tik gražiu, bet ir funkcionaliu. Štai pavyzdys, kaip šios dvi siuvinėjimo tendencijos gali būti sukombinuotos kartu.

Siuvinėjimo tendencijos, Indivudualus siuvinėjimas, bliuzonas, kokybiški rūbai, klientės užsakymas.
Kliento individualus užsakymas

Dar vieną modernų užsakymą gavome iš klientės, kuri paprašė, kad išsiuvinėtumėm jos paskyros “SNAPCODE”. Klientės noras buvo toks, kad aplinkiniai galėtų pasikviesti ją į draugus, nuskenavę kodą, kuris būtų išsiuvinėtas ant jos bliuzono. Esame ko gero pirmieji pasaulyje, kurie tokią idėją įgyvendino.

Snapchat, išskirtinis dizainas, individualus siuvinėjimas
Individualus kliento užsakymas

Kita tendencija yra minimalistiniai dizainai. Klientai prašo, kad mažomis raidelėmis išsiuvinėtumėm žodžius ar simbolius ant rūbų. Dažnai tokio dizaino rūbus užsako, kaip reikšmingą dovaną draugui.

Siuvinėjimo tendencijos
Individualus klientos užsakymas

Nors nuotrauką išsiuvinėti nėra įmanoma, tačiau yra tendencinga nuotraukas sustilizuoti į piešinį linijomis ir jas išsiuvinėti ant rūbo. Pavyzdžiui vienas klientas paprašė išsiuvinėti ant bliuzono sustilizuotą triušiuką, pagal jo nuotrauką.

Mūsų siūlomą katalogą galite pamatyti paspaudę čia. Jei turite kokių nors klausimų, parašykite mums asmeninę žinutę į tavomada.lt per Facebook arba galite atsiųsti laišką į mantas@tavomada.lt

Rašykite mums. Su malonumu padėsime!

Parašykite komentarą