Kodėl siuvinėjimas yra toks ypatingas?

Siuvinėjimas ant rūbų paskutiniu metu yra labai populiarus. Daugybę siuvinėtų rūbų galime pamatyti parduotuvių lentynose. Taip pat, dažnai galime pamatyti su išsiuvinėtais logoptipais rūbus vilkinčius darbuotojus parduotuvėse. Siuvinėti galima ant įvairiausių rūbų ir įvarių medžiagų. Siuvinėjimas yra labai vertinamas, nes antsiuvai ant drabužių yra ilgaamžiai ir patvarūs. Siuvinėjimas gali kainuoti daugiau nei tradicinis spausdinimas, tačiau dėl ilgaamžiškumo, jis labiau apsimoka.

Kliento individualus užsakymas.

Siuvinėti galima pačius įvairiausius užrašus ir vaizdus. Mūsų klientai labai dažnai nustebina savo genialiomis idėjomis. Labai dažnai sulaukiame neįprastų užsakymų, kuriuos yra smagu įgyvendinti.

Kliento individualus užsakymas

Įmonės vertina siuvinėtus rūbus, nes tokiu būdu siuvinėtas logotipas nepraranda savo išvaizdos po skalbimo ir išlieka reprezentacinis. Taip pat, su antsiuvu rūbai atrodo prabangiau, negu su spauda.

Kliento individualus užsakymas

Ne visi dizainai yra tinkami siuvinėjimui, todėl turėtumėte į tai atkreipti dėmesį. Siuvinėtas vaizdas gali susidėti iš daug spalvų, tačiau yra labai svarbu, kad nebūtų spalvų perėjimų iš vienos į kitą – siuvinėjimo technologija tokios galimybės neturi.

Kliento individualus užsakymas

Mūsų siūlomą rūbų katalogą galite pamatyti paspaudę čia. Jei turite kokių nors klausimų, parašykite mums asmeninę žinutę į tavomada.lt per Facebook arba galite atsiųsti laišką į mantas@tavomada.lt. Padėsime įgyvendinti visas jūsų idėjas.

Rašykite mums. Su malonumu padėsime!

Parašykite komentarą