You are currently viewing Kokia rūbų spalva geriausiai atskleidžia tavo asmenybę?

Kokia rūbų spalva geriausiai atskleidžia tavo asmenybę?

Kartais rūbo spalvą išsirinkti nėra labai paprasta, tačiau galima visai nesudėtingai atrasti sau tinkamą, nes kiekviena spalva turi savo reikšmę ir iššaukia tam tikras emocijas, kurios padeda atskleisti asmenybę.

Koralų spalva

Tai yra viena stilingiausių šių metų spalvų. 2019 metais ji buvo paskelbta metų spalvą. Žodis koralas graikų kalboje reiškia “jūros dukra”. Ši spalva pabrėžia žmogaus kūrybinę energiją, ji taip pat reiškia, kad žmogus gali būti aštrus ir neatlaidus.

 

Koralų spalvos rūbai

Raudona spalva

Raudona yra ugnies ir kraujo spalva, todėl ji yra siejama su energija, karu, pavojumi, jėga, galia, taip pat aistra, geismu ir meile. Ši spalva yra labai emociškai intensyvi. Ji gerina žmogaus medžiagų apykaitą, didina kvėpavimo dažnį ir kelia kraujospūdį. Ji labai patraukia dėmesį. Ši spalva pabrėžia žmogaus drąsą, ryžtingumą.

Raudonos spalvos rūbai

Mėtinė spalva

Mėtų mėlyna spalva siejama su pasitikėjimu. Dėl savo ryšio su vandeniu, ši spalva labai tinka, kai norite perteikti gaivumo ar vasaros linksmybių jausmą.

Mėtinės spalvos rūbai

Neoninė spalva


Fluorescencinė arba ryškiai žalia spalva reiškia, kad jūs esate sutelkęs dėmesį į savo gyvenimą, jaučiatės harmoningai. Ši spalva gražiai kontrastuoja su žmogaus kūno spalva, pabrėžia įdegį.

Neoninė spalvą ant rūbų

Juoda spalva


Juoda asocijuojasi su galia, baime, paslaptimi, stiprybe, autoritetu. Ši spalva yra universali, nes ji turi daugybę reikšmių ir ją tinka dėvėti įvairioms progoms.

Juoda spalva ant rūbų

Mūsų rūbus su šiomis spalvomis jau galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje!