Ant kurios rūbo vietos siuvinėti logotipą?

Atributika ant rūbų yra labai svarbi, pristatant savo veiklą ir kuriant jos įvaizdį. Rūbai turi atrodyti reprezentatyviai, o logotipas privalo būti išsiuvinėtas tinkamose vietose, kad būtų iškart pastebėtas ir lengvai įsimintų.

Labai dažnai sulaukiame klausimų, kokį rūbą rinktis ir kurioje vietoje geriausia siuvinėti logotipą. Visų pirma, svarbu atkreipti dėmesį ir į rūbų kokybę – jie turi būti patogūs, patvarūs, greitai nenusiskalbiantys ir geriausia, kad nesiglamžytų. Dažniausiai renkamasi siuvinėti ant marškinėlių, bliuzonų ir kepurių, todėl aptarkime visus tris variantus.

Lengvai pastebimas logotipas.

Ant bliuzonų geriausia siuvinėti trijose vietose: ant širdies, nugaros ir rankovių. Logotipas ant širdies turėtų būti iki 10 cm ilgio, ant nugaros iki 30 cm dydžio. Ant rankovių ne taip dažnai renkamasi siuvinėti, tačiau nusprendę siuvinėti logotipą tokioje vietoje, tikrai išsiskirsite.

Geriausios vietos siuvinėti logotipą ant bliuzono.

Logotipo siuvinėjimo ant marškinėlių rekomendacijos yra tokios pat, kaip ir bliuzonams.

Geriausios vietos siuvinėti logotipą ant marškinėlių.

Ant kepurių yra viena geriausia vieta – priekio viduryje. Logotipas turėtų būti iki 12 cm ilgio.

Logotipas ant kepurės.

Dar labai svarbu atkreipti dėmesį į rūbo spalvą. Yra du keliai. Galite rinktis neutralios spalvos rūbą, kaip juodą, pilką arba rinktis ryškios spalvos rūbą, kuris sietusi su įmonės spalviniu stiliumi.

Ryškios spalvos bliuzonas su logotipu.

Mūsų siūlomą katalogą galite pamatyti paspaudę čia. Jei turite kokių nors klausimų, parašykite mums asmeninę žinutę į tavomada.lt per Facebook arba galite atsiųsti laišką į mantas@tavomada.lt

Rašykite mums. Su malonumu padėsime!