MARGINIMO TECHNOLOGIJOS

Professional sewing machine embroidery color letters. Textile fabric, nobody. Factory production, sew manufacturing, needlework technology

Siuvinėjimas yra patvariausias marginimo būdas. Siuvinėti galima praktiškai ant bet ko: Marškinėlių, bliuzonų, kepurių, krepšių, maišų ir t.t.

Minimalus gamybos kiekis: 1 vnt.

Kaina: Skaičiuojama individualiai, priklauso nuo siuvinėjamo logotipo sudėtingumo, dydžio, spalvų kiekio, gaminių kiekio.

Screenshot 2023-01-22 at 16.26.07

Skaitmeninė spauda yra puikus pasirinkimas sudėtingų logotipų ar nuotraukų spausdinimui. Atlaiko iki 40-50 skalbimų. 

Minimalus gamybos kiekis: 1 vnt.

Kaina: 3-10 Eur, priklausomai nuo vaizdo dydžio ir kiekio.

heatpress

Termo plėvelės spauda yra puikiai tinkama nesudėtingos struktūros logotipų ir teksto spausdinimui. Ši spauda pasižymi ypatingu ryškumu ir unikaliomis galimybėmis spausdinti neoninėmis spalvomis, metalizuoto ar kito  paviršiaus plėvelėmis. Atlaiko iki 40-50 skalbimų. 

Minimalus gamybos kiekis: 1 vnt.

Kaina: 2-10 Eur, priklausomai nuo vaizdo dydžio ir kiekio.

Serigraphy silk screen print process at clothes factory. Frame, squeegee and carousel.

Šilkografija pasižymi skaitmeninės spaudos savybėmis, nors ir spaudos technologija visai kitokia. Šis spaudos būdas yra ilgiausiai tarnaujantis, spauda itin ryški, tačiau minimalus gamybos kiekis yra 50 vnt. dėl brangaus pasiruošimo spausdinimui. Tačiau gaminant tokį kiekį yra išlošiama, nes spauda tampa pigesnė už skaitmeninę spaudą.

Kaina: 3-8 Eur, priklausomai nuo vaizdo dydžio ir kiekio.

VIZUALICIJĄ SUKURSIME

Pasistenkite kuo išsamiau paaiškinti, kaip jūsų gaminiai turėtų atrodyti, atsiųskite mums paveikslėlius asmenine žinute per Facebook, arba elektroniniu paštu tavomada.mantas@gmail.com o mes nemokamai sumaketuosime ir patarsime.

KLIENTŲ UŽSAKYMAI

close

Tapkite TavoMados naujienlaiškio Prenumerūška ir gaukite 11% nuolaidos kodą.